Hakkımızda

Fatih Elibol Otomotiv Hakkında

Fatih Elibol Otomotiv, 90’lı yılların ikinci yarısı itibarıyla ticari hayatın içerisinde bulunmuş ve çeşitli sektörlerde uzmanlaşarak ticari faaliyetlerini sürdürmüştür. 2015 yılıyla birlikte akü sektörünün öncü markalarından olan Yiğit Akü A.Ş ile bölge distribütörlük anlaşması yaparak ticari hayatını bu sektörde ilerletmiştir. Gelinen süreçte 600’ü aşkın talii bayisi, kamu ve özel anlaşmalı firmalarıyla birlikte sektörün en büyük müşteri portföyüne sahip bayilerinden birisi haline gelmiştir.

2020 yılına gelindiğinde ülkemizin, sektör lideri olan, yerli madeni yağ üreticisi REXOIL ile bayilik anlaşması yaparak ürün çeşitliliğini genişletmiştir.

Firmamız, Yiğit Akü İzmir ve Manisa starter grup bölge distribütörlüğünün yanı sıra 2022 yılı itibarıyla endüstriyel grupta da bayi ve servis ağını oluşturmuştur. Yiğit Akü Endüstriyel bölge bayisi olarak İzmir, Manisa ve Kocaeli’nde faaliyetlerini kesintisiz sürdürmektedir. Endüstriyel alanlarda yaygın olarak kullanılan forklift, istifleme araçları, personel yükselticiler, golf arabaları, tekneler ve temizlik araçları gibi işletmelerin makine ekipmanında yer alan kurşun-asit akümülatörlerinin revizyonlarını ve periyodik bakımlarını faaliyet konularına eklemiştir.

Hizmetlerimiz

Sektörde uzun yıllara dayanan tecrübemizle her türden akü ve madeni yağ ihtiyacınız için sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.